ماشین آلات تزریق پلاستیک مصطفی کلاته

از سال 1385 آقای مصطفی کلاته بعد از طی کردن فوق دیپلم برق به صورت حرفه ای وارد دنیای تزریق پلاستیک از دریچه دستگاههای کنتاکتوری و مشغول به امر سیم کشی اورهال کردن دستگاههای مستعمل گردید.

دستگاه های نو یا کارکرده

این سالها سالهای طلایی واردات دستگاههای چینی در مارک های مختلف و قیاس تولیدکنندگان با دستگاههای ایرانی هم ردیف گردید. از آنجایی که اختلاف قیمت بین دستگاههای نو ایرانی و چینی باعث انتخاب دستگاههای عمده ایرانی در آن سالها گردید.

آقای کلاته تصمیم به فروش و اورهال کردن دستگاههای کارکرده چینی در قالب مجموعه ماشین آلات تزریق پلاستیک مصطفی کلاته کردند.

این تفاوت قیمت و فاصله بین دستگاه نو و دسته دوم و جای خالی دستگاههایی با قیمت کم و عملکرد بالا آقای مصطفی کلاته را هرچه مصمم تر به فعالیت در زمینه دستگاههای دسته دوم (کارکرده) مخصوصا چینی کرد.

استقبال از دستگاه های کارکرده

استقبال تولیدکنندگان از این فرآیند مخصوصا اورهال کردن و گارانتی دادن به دستگاه دسته دوم که همانند دستگاه نو قابلیت تولید با کیفیت و پر سرعت را داشته باشد مصطفی کلاته را در رده های بالای فروشندگان دستگاه تزریق قرار داد.

مجموعه های فعال آقای مصطفی کلاته

وجود یک مجموعه فعال در خاتون آباد و دو مجموعه کاملا حرفه ای در زمینه فروش تعمیر خدمات و تحویل دستگاههای در تهران پارس سازمان آب باعث شد هرکدام از این مجموعه ها تا سال 1400 به تامین نیاز بسیاری از کارخانجات تولید پلاستیک در زمینه های خودرویی برقی یحچال لوازم خانگی و ساختمانی و بسیاری از صنایع خاص گردید.

فروش و گارانتی و خدمات در زمینه دستگاههای سنگین بالای 1000 تن برای تولید سپرخودرو متعلقات یحچال و لوازم خانگی بزرگ مصطفی کلاته را به عنوان نامی برتر در زمینه دستگاهها تزریق پلاستیک قرار دارد.

تفاوت در خدمات و تعهد در فروش و تحویل در دستگاههای سنگین باعث رشد کلیه مجموعه های ایشان گردید و منجر به بازگشایی کارخانه های جدید در شهرک صنعتی فرمدشت به عنوان یکی از تخصصی ترین مراکز فروش دستگاههای تزریق پلاستیک قرار دارد.

همکاری آقای مصطفی کلاته با شرکت هایی نظیر پولاد و ان بی ام در فروش دستگاههای نو باعث نقطه عطفی در ایشان برای ورود به بازار واردات دستگاههای نو گردید.

این امر منجر به واردات برند هایسان چین توسط ایشان گردید که در نمایشگاه ایران پلاست سال 1400 تهران به رو نمایی رسید.